SIO2020ArnesMIZŠEU-ESS

Program nadaljnje vzpostavitve IKT infrastrukture v vzgoji in izobraževanju
Cilj operacije je izboljšanje kompetenc in dosežkov mladih ter večja usposobljenost izobraževalcev prek večje uporabe sodobne IKT pri poučevanju in učenju. Vzgojno-izobraževalnim zavodom se sofinancira izgradnja brezžičnih omrežij in nakup IKT opreme, razvija se e-storitve in e-vsebine. Naložbo sofinancirata Republika Slovenija in Evropska unija iz Evropskega sklada za regionalni razvoj.

osic

Pomembne informacije v tednu od 20. do 24. 1.

STARŠI DEVETOŠOLCEV – aktivnosti pred vpisom

Spoštovani starši devetošolcev – preberite aktivnosti pred vpisom.

OSTALO

Zaradi odsotnosti mentorjev odpadejo naslednje dejavnosti:

• Otroški šolski parlament – četrtek
  • interesne dejavnosti:
    • Naravne oblike gibanja – 2. razred – sreda
    • Fotografski krožek – sreda

Tehniški dan četrtošolcev

Na tehniškem dnevu smo imeli prijetno delo. Ustvarjali smo hišice iz papirja, ki smo jih izdelali po navodilih – najprej smo jih pobarvali, izrezali po črtah, prepogibali in na koncu še zlepili. Ker nas je v razredu kar veliko, smo lahko sestavili malo mesto. V drugem delu tehniškega dne pa nas je čakala škatla polna lego kock! Razdeljeni smo bili v skupine in sestavljali smo sanjske hiše z okolico in se ob tem seveda zelo zabavali. Na koncu smo hiše med seboj še primerjali – naše hiše so se razlikovale po št. oken, vrat, balkonih, terasah, višini, širini, dolžini, nekatere so imele bazen, druge igrišče … Super dan je bil in seveda je prehitro minil.

Hiša eksperimentov

V torek, 21.1., in v sredo, 22.1., smo tretješolci obiskali Hišo eksperimentov v Ljubljani.

Tam smo raziskovali, postavljali vprašanja, iskali odgovore, se navduševali za učenje in se zelo zabavali. Doživeli smo dogodivščino o zvoku in se veliko novega naučili.

Poleg obiska Hiše eksperimentov pa smo se tudi sprehodili po centru Ljubljane in si ogledali Ljubljansko tržnico.

Jutri, 23.1., bodo vse to doživeli še učenci 3.g razreda.

Učiteljice želimo vsem učencem veliko eksperimentiranja še naprej.

OTROŠKI ŠOLSKI PARLAMENT

V četrtek, 23. 1. 2020, bo na naši šoli potekal otroški šolski parlament. Predstavniki oddelčnih skupnosti od 6. do 9. razreda bodo prvih pet šolskih ur preživeli v učilnici B206. Debata se bo vrtela okrog letošnje teme šolskega parlamenta, to je MOJA POKLICNA PRIHODNOST.

Učenci naj imajo s seboj peresnico s kemičnim svinčnikom in barvnimi pisali (flomastri).

Na ta dan so predstavniki oddelčnih skupnosti prosti pouka. Udeležijo pa se predure (če imajo na ta dan izbirni predmet).

Pomembne informacije v tednu od 20. do 24. 1.

STARŠI DEVETOŠOLCEV – aktivnosti pred vpisom

Spoštovani starši devetošolcev – preberite aktivnosti pred vpisom.

OSTALO

Zaradi odsotnosti mentorjev odpadejo naslednje dejavnosti:

• Otroški šolski parlament – četrtek
  • interesne dejavnosti:
    • Naravne oblike gibanja – 2. razred – sreda
    • Fotografski krožek – sreda

DRAMSKI DNEVNIK

Mlade igralke in igralci!

Na vaje ta teden prinesite svoje dramske dnevnike (zvezke), ustvarjalni material (škarje, lepilo, bleščice, nalepke, itd.), izrezke iz revij ali časopisa :).

Se vidimo!

Stran 1 od 21812345...102030...Zadnja »
Zapri nastavitve dostopnosti