OBVESTILO ZA ODHOD V DUGO UVALO

Odhod: nedelja, 20. 6. ob 6.30 uri izpred šole na Lošci 1.
Avtobusi bodo nared za natovarjanje od 6.10 uri dalje.
Prihod na Vrhniko v četrtek, 24. 6., predvidoma okoli 16. ure.

Prihod bo odvisen od vremena in razmer na cesti. Natančno uro prihoda bomo objavili na šolski spletni strani.

Malica: za malico prvi dan oz. za pot poskrbite sami; menimo, da bo dovolj 1 sendvič in 2-3 plastenke vode. Plastenke podpišite, prazne učenci shranijo. Prosim vas, da otrokom s sabo ne dajete sladkarij, čipsov, smokijev …

Slabost: če je otroku na avtobusu slabo, naj zaužije tableto proti slabosti uro pred odhodom avtobusa; po uri in pol vožnje bomo imeli postanek, še prej je postanek na meji.

Prvi dan začnemo s kopanjem, zato naj imajo otroci že pripravljen nahrbtnik s potrebščinami za na plažo (2 x kopalke, brisača, sončna krema, pokrivalo, voda). V sobe se bomo vselili šele po kosilu.

Učenci naj imajo dokumente (osebno izkaznico ali potni list in kartico zdravstvenega zavarovanja za tujino) pri sebi, v priročni prtljagi. Le te bodo učiteljice pobrale po prehodu meje.

• Za dodatne informacije kliknite TUKAJ.
  • Za informacije o opremi kliknite TUKAJ.