Prvi dan je bil zelo dober;  v domu smo z nekoliko starejšimi učenci, s katerimi smo že igrali košarko. Spoznali in lovili smo živalice, ki živijo v Kolpi, igrali smo se zabavne socialne igre pri katerih smo zelo uživali.

Na koncu smo peli ob spremstvu kitare, ki jo je igrala Zala, nato pa še učitelj Matej.

Lara K.

Danes smo se vsi počutili veselo, saj smo lovili polžke, rake, školjke, v naše mreže so zašle tudi ribe. Večino časa smo preživeli športno in aktivno. Všeč mi je bilo, da smo bili skupaj in sodelovali.

Julija

Ta dan smo vsi preživeli v veselem pričakovanju nove šole v naravi. Vse se je izkazalo kot zelo prijetno, izvedli smo že prve dejavnosti, ki so bile zelo zanimive. Komaj že čakamo naslednje dni!

Sara