Spoštovani starši, drage učenke in učenci!

Zaščitnih mask v prostorih šole sicer več ni, vendar je njihova uporaba še vedno obvezna pri šolskih prevozih (organiziranih prevozih v in iz šole, prevozih na ekskurzijah in drugih dnevih dejavnosti) in v vseh ostalih zaprtih prostorih (gledališča, muzeji…). Če se torej kam odpravljate, morate imeti masko obvezno s seboj.

Prav tako še vedno veljajo osnovi higienski ukrepi in pravilo, da v šolo hodijo le zdravi učenci.

Polonca Šurca Gerdina

Aktualno v tednu od 28. 3. do 1. 4.

Odpadle dejavnosti zaradi odsotnosti mentorja

• nIP – Nemščina – 6. razred – preura
  • IP – Gledališki klub – 6. in 7. ura

• nIP – Nemščina – 5. razred – predura

• nIP – Nemščina – 4. razred – predura
  • nIP – Nemščina – 6. razred – 6. ura
  • ID – atletika 3. razred
  • ID – atletika 4. in 5. razred

• nIP – Nemščina – 5. razred – predura
  • IP – Nemščina – 7. razred – predura

• nIP – Nemščina – 4. raured – predura
  • IP – Nemščina – 9. razred – predura
  • IP – Nogomet – 6. ura

POPOLDANSKE GOVORILNE URE

Tokrat bodo popoldanske govorilne ure potekale v živo. Govorilne ure bodo potekale v ponedeljek, 4. 4., oziroma torek, 5. 4. od 17.00 do 18.30. Na govorilne ure se bo zaradi razporeditve terminov potrebno naročiti. Tukaj najdete elektronske naslove učiteljev.

Govorilne ure glede na lokacijo:

• ponedeljek: Lošca 1
  • torek: Tržaška 2, Tržaška 32 in Drenov Grič

Na razredni stopnji in v NIS-u bodo potekale govorilne ure v matičnih učilnicah oddelkov, na predmetni stopnji pa najdete prostore tukaj.

ZBIRALNA AKCIJA PAPIRJA

V ponedeljek, 4. 4., in ponedeljek, 11. 4., bo od 14.00 do 19.00 potekala zbiralna akcija papirja na Tojnicah. Vljudno vas prosimo, da papir prinesete zvezanega v snopiče in da karton ločite od papirja.