Skozi vso šolsko leto smo učenci in učiteljice podaljšanega bivanja okraševali šolske hodnike v duhu Ivana Cankarja. Rdeča nit ustvarjanja je bil Ivan Cankar, ker letos naša šola praznuje 120-letnico ustanovitve. Iz različnih materialov in na različne načine smo se želeli približati delom Ivana Cankarja in njegovemu življenju. Za konec, pa smo upodobili portrete Ivana Cankarja. Otroci drugega in tretjega razreda so se odlično odrezali pri izdelavi portretov. Prvošolci pa so se pozabavali s trganko iz časopisnega papirja in poustvarili brke Ivana Cankarja. Naš hodnik smo okrasili tudi s skodelicami, ki so jih šivali učenci prvih razredov pri šiviljskem krožku. Otroci so navdušeni nad samo dekoracijo in se velikokrat ustavijo in si ogledujejo portrete, ki so jih narisali.