Spoštovani starši

Fotografiranje učencev naše šole bo potekalo prihodnji teden med 13. in 15. marcem:

• sredo, 13. marca, in četrtek, 14. marca, se bodo fotografirali oddelki razredne stopnje matične šole in podružnične šole Drenov Grič ter v le v četrrtek oddelki NIS-a.
  • četrtek, 14. marca, med glavnim odmorom bo v telovadnici Ivana Cankarja potekalo fotografiranje generacije devetošolcev.
  • petek, 15. marca, se bodo fotografirali učenci predmetne stopnje (6., 7. in 8. razreda) in oddelki Posebnega programa.

Kot vsa leta doslej se bodo učenci 9. razreda v petek, 15. marca, fotografirali le za dokumente in t.i. portrete. Skupinsko fotografiranje pa jih čaka na dan valete.

V letošnjem šolskem letu bomo prvič prijave na fotografiranje izvedli s pomočjo spletne prijavnice.

Navodila za prijavo (rok prijave je torek, 12. marca, do 20. ure) in plačilo fotografij najdete ste dobili v četrtek, 7. marca preko eAsistenta.

V kolikor kdo od vas pošte ni prejel ali pa ima pri naročanju fotografij težave, se lahko obrne:

• za učence od 1. do 5. razreda na gospo Nejo Bobnar
  • za učence od 6. do 9. razreda na gospo Elisso Tawitian