Pred štirinajstimi dnevi je na naši šoli potekalo  šolsko Cankarjevo tekmovanje od 3. do 7. razreda. Tekmovalke in tekmovalci so se že pred tekmovanjem podali na raziskovanje različnih literarnih del, na podlagi katerih so ustvarjali na tekmovanju samem. Dobitniki priznanj za sodelovanje (3. razred) in dobitniki bronastih priznanj pa so sledeči:

• 3. razred: priznanje prejmejo vsi tekmovalci. Tekmovalke z največ točkami pa so: Mija Leben (3. c), Maja Kastelic (3. c), Larisa Meglič (3. a), Brina Rous (3. c), Nejka Sitar (3. d), Zara Žilavec (3. b).
  • 4. razred: Sara Jazbar (4. b), Iza Brina Luin (4. a), Jagoda Sitar (4. c), Lara Kovačaič (4. c), Lina Hrustanović, (4. c), Zala Zajec (4. c).
  • 5. razred: Manca Bogataj (5. c), Zala Gabrovšek (5. a), Aleksandra Prebil (5. d), Aleksandar Karalić (5. b), Lovro Grom (5. d), Tia Šijanec (5. b), Lana Marica Štica (5. c).
  • 6. razred: Lana Prebil (6. e), Lili Abram Lapanja (6. b).
  • 7. razred: Domen Gabrovšek (7. e), Nia Maksimović (7. e), Nadja Kogovšek (7. b), Vita Lucija Luin (7. e), Hana Podlesnik Cokan (7. d).

Čestitke!